obrączki C65 - inneobraczki.pl
Obrączki z białego złota i palladu ręcznie grawerowane
C65
kolekcja: fantazja

Obrączki z palladu
i białego złota
szafir 3×3 mm
faktura poler

Cena ok. 4120 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
55 88
Ręcznie grawerowane obrączki z palladu i białego złota

Nierzadko podejmujemy się wyzwań, tutaj klientka zażyczyła sobie ręczny grawerunek z motywem roślinnym, tak też zrobiliśmy, a umieściliśmy go w prostokąty, aby nawiązać do kwadratowego szafiru oprawionego na środku obrączki. Może trudno to zauważyć, ale obrączki zbudowane są z dwóch warstw - palladu i białego złota. Powierzchnia jest w polerze, a w przekroju są prostokątne. Obrączki te można wykonywać ze złota żółtego lub różowego oraz z platyny. Z zewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi fontami, może być rysunek, własne pismo, itp.
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w noszeniu. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak