Grawerowane obrączki ślubne z żółtego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota z motywem roślinnym
C57
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
grawerowane
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura poler

Cena ok. 3720 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
47 88
Obrączki z motywem roślinnym

Te obrączki zostały zaprojektowane zgodnie z pomysłem klientów. Na ich powierzchni wygrawerowano motyw roślinny, w damskiej dodatkowo wprawiono brylant o średnicy 1,5 mm. Obie obrączki mają lekko zaokrąglony profil. Ten wzór obrączek można wykonywać ze złota białego, żółtego i różowego, palladu oraz z platyny. Jeśli Klienci mają takie życzenie wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami pisma, może być rysunek, własne pismo, itp. Również czcionki Tolkiena mamy w kilku krojach. Odciski palców są grawerowane ręcznie, ta technika wymaga dużej wprawy i umiejętności, odciski są trwałe i nie zbiera się w nich brud. Klienci robią je sami bezpośrednio na przygotowanych obrączkach specjalnym tuszem.
 Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. To gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w użytkowaniu. Obrączki wykonujemy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska, natomiast wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiane mogą być różne kamienie – oprócz białych, również czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak