Obrączki ślubne ze złota z zapisem głosu - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z żółtego złota z zapisem głosu
C5
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
z zapisem głosu
faktura satyna

Cena ok. 3650 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
5 88
Obrączki z żółtego złota próby 585, z zapisem graficznym głosów nagranych przez Klientów

powierzchnia wykończona jest fakturą satyna, profil od wewnątrz to soczewka, z zewnątrz są płaskie. Obrączki te można wykonywać ze złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Preferowane wykończenie powierzchni tego modelu to: poler, satyna i wariatka lub drapana.
Wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy tekstów. Wykonujemy grawer w różnych czcionkach, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, itp.
Grubość naszych obrączek to nie mniej niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że Jego obrączki się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Obrączki mogą być ozdobione różnymi kamieniami- mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak