Obrączki ślubne z białego i żółtego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego i żółtego złota
C45
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego
i żółtego złota
brylant o średnicy 1,5 mm
faktura poler

Cena ok. 4230 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
36 88
Obrączki wykonano z białego i żółtego złota o próbach 585

w damskiej znajduje się wypukłe serduszko z wprawionym białym brylantem o średnicy 1,5 mm, w męskiej wygrawerowane jest wklęsłe serduszko pasujące do damskiego, faktura poler, prostokąt w przekroju, wokół obrączek wygrawerowany rowek dzielący je na pół. Obrączki te można wykonywać również z różowego złota, palladu oraz z platyny. Może być na zewnątrz wykonany dowolny napis lub rysunek.
Wykończeniem powierzchni dla tego modelu może być poler, satyna, młotkowana, po piłce i wariatka.
Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi rodzajami czcionek, może być rysunek, własne pismo, etc.
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak