Obrączki ślubne z tytanu i rózowego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z tytanu i rózowego złota
C43
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem różowego złota
faktura wariatka

Cena 2300 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
35 88
Obrączki wykonane są z tytanu z paskiem różowego złota próby 585

faktura to wariatka, profil wyoblony z zewnątrz i wewnątrz prostokątny.
Obrączki te można wykonywać ze kombinacji ze złotem żółtym lub różowym oraz ze srebrem.Wykończenie powierzchni może być w polerze, satynie, drapane i wariatka.
Wewnątrz obrączek można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami czcionek, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki nie ulegną odkształceniu. Ten model obrączek możemy wykonać o profilu z zewnątrz i we wewnątrz płaskim. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W nasze obrączki można wprawiać różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tytanu i ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak