Obrączki z białego złota z surowym diamentem -Inne Obrączki
Obrączki z białego złota z surowym diamentem
C42
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
surowy diament w żółtym
złocie
faktura młotek

Cena ok. 3980 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
34 88
Obrączki zrobione są z białego złota próby 585

w damskiej wprawiony jest surowy diament w „koszyczku” z żółtego złota, również próby 585, faktura młotek i satyna, a profil to w przekroju prostokąt. Ten wzór obrączek można wykonywać ze złota białego, żółtego lub różowego, palladu oraz z platyny. Faktura może być wykonana drobnym lub grubszym młotkiem, może być dodatkowo matowa lub polerowana.
Jeśli Klienci mają takie życzenie wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi rodzajami czcionek, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki przez nas wykonywane są o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. To gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w noszeniu. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 ( 14k).  Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak