Złote obrączki ślubne z grawerem serca - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne z grawerem serca
C40
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
wygrawerowane serduszko
faktura satyna

Cena ok. 3720 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
33 88
Obrączki wykonane są z żółtego złota o próbie 585

na zewnętrznej powierzchni damskiej obrączki wygrawerowane jest serduszko, faktura satyna, w przekroju profil prostokątny. Obrączki te można wykonywać ze złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Może być na zewnątrz wykonany dowolny napis lub rysunek. Preferowane wykończenie powierzchni dla tego modelu to poler, satyna i wariatka.
Wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi rodzajami czcionek, może być rysunek, własne pismo, etc.
Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie – białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak