Obrączki z żółtego złota z zapisem EKG - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z żółtego złota z zapisem EKG
C39
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
z zapisem EKG
faktura wariatka

Cena ok. 3820 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
32 88
Obrączki wykonane z żółtego złota z zapisem EKG

faktura to wariatka, profil - w przekroju prostokąt. Obrączki te można wykonywać ze złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Na szerszych obrączkach możemy ten zapis zrobić w dwóch wierszach. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego rodzaju obrączek to: poler, satyna i wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów fontów, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, etc.
Nie wykonujemy obrączek cieńszych niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że Jego obrączki będą wytrzymałe, a przede wszystkim wygodne w noszeniu. Obrączki robimy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki mogą być wprawione różne kamienie- są to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak