Obrączki ze złota z białym i czarnym brylantem -Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota z białym i czarnym brylantem
C37
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
brylant czarny i biały
o średnicy 3,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 5560 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
31 88
Obrączki wykonane są z żółtego złota o próbie 585

w męskiej w odcisku palca na zewnątrz obrączki wstawiony jest brylant czarny i w damskiej - biały o średnicy 3,0 mm w pęknięciu po skosie, wewnątrz znajduje się odcisk, faktura po piłce, profil – prostokąt w przekroju. Obrączki te można zrobić ze złota różowego albo białego, palladu i platyny. Mogą być użyte brylanty białe, czarne lub kolorowe, rubiny, szafiry i szmaragdy oraz inne kamienie, na życzenie Klientów, dostępne aktualnie na rynku. Wielkość kamieni ograniczona jest grubością obrączek, bowiem nie powinny wystawać ponad powierzchnię obrączki. Nasze obrączki mają minimalną grubość 1,3 mm. Pęknięcie po skosie może mieć różny kąt nachylenia, może być wykonane również w męskiej obrączce. Dodatkowo wewnątrz grawerujemy dowolne teksty – optymalna długość tekstu do 21 znaków. Do wyboru mamy wiele rodzajów pisma, można wygrawerować dowolny rysunek, odręczne pismo, itp. Te obrączki mogą mieć profil prostokątny lub płaską powierzchnię zewnętrzną i wyoblone wnętrze. Obrączki mogą być wykończone oprócz piłkowania (drobnego, średniego i grubego) innymi fakturami: poler, satyna, drapane, wariatka, młotkowane.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak