Obrączki ślubne z różowego złota z sentencją - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z różowego złota z sentencją
C30
kolekcja: fantazja

Obrączki z różowego złota
faktura satyna

Cena ok. 3750 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
27 88
Obrączki zrobione są z różowego złota o próbie 585

powierzchnia obrączek ozdobiona jest grawerem tekstowym na tle faktury satynowanej, w przekroju obie obrączki są prostokątne. Powierzchnię w tym konkretnym wzorze można wykonać w polerze, satynie lub wariatką. Wewnątrz obrączek również grawerujemy dowolne teksty do 21 znaków, albo – jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca - dłuższe. Dysponujemy szerokim wyborem krojów pisma, możemy także umieścić rysunki, odręczne pismo, itp.
Nasze obrączki robimy o minimalnej grubości 1,3 milimetrów. Jest to grubość, która gwarantuje wytrzymałość obrączek na odkształcenie i jest wygodna w noszeniu.
Obrączki możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę 
Wprawiamy kamienie- mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy, staramy się również spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni. Wielkość kamieni w obrączkach uzależniona jest od ich grubość. Poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani, na zewnątrz ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak