Obrączki ślubne z palladu z zapisem głosu - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z palladu z odciskami linii papilarnych i zapisem głosu
C3
kolekcja: fantazja

Obrączki z palladu
z odciskami linii papilarnych
i zapisem głosu
faktura satyna

Cena ok. 3790 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
3 88
Obrączki wykonane z palladu, wewnątrz z odciskami linii papilarnych i zapisem głosu na zewnątrz

wykończono fakturą satynowaną, o płaskim profilu z zewnątrz i soczewką wewnątrz. Pallad jest metalem szlachetnym należącym do grupy platynowców, ma wszelkie właściwości innych metali szlachetnych np. złota. Zastosowano pallad próby 500, dodatkami stopowymi są srebro i miedź. Konkretnie w tych obrączkach – polecana faktura to satyna, wariatka lub poler. Z zewnątrz obrączki są płaskie – wewnątrz mają lekką soczewkę ułatwiającą zakładanie i zdejmowanie. Wnętrze obrączek jest zawsze wypolerowane. Na zewnątrz może być także zapis EKG w jednym lub dwóch wierszach. Wewnątrz grawerujemy dowolny teksty do 21 znaków lub więcej, jeśli miejsce na to pozwala. Do wyboru mamy wiele fontów, możemy także wygrawerować dowolne rysunki lub odręczne pismo. Wykonujemy obrączki o minimalnej grubości 1,3 mm. Taka grubość gwarantuje odporność na odkształ cenia. Do dyspozycji są cztery profile: 1. obrączki o przekroju prostokątnym, 2. profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, 3. z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i 4. profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. W tym modelu polecamy profil nr 1 prostokątny lub nr 3.
W obrączki wprawiamy białe, czarne i kolorowe brylanty a także inne szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy, a także staramy się spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia w konkretnych obrączkach.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak