Obrączki ze złota z kamieniami szlachetnymi - Inne Obrączki
Obrączki ślubne ze złota z kamieniami szlachetnymi
C27
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
7 brylantów
2 rubiny
2 szafiry
2 szmaragdy
o średnicy 1,3 mm
faktura poler

Cena ok. 5190 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
24 88
Obrączki zrobiono z żółtego złota o próbie 585, wprawiono 7 białych brylantów

2 rubiny, 2 szafiry, 2 szmaragdy – wszystkie o średnicy 1,3 mm, powierzchnia obrączek jest polerowana, profil to prostokąt. Obrączki te można wykonywać również ze złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Powierzchnia obrączek może być również satynowana, drapana, młotkowana, piłkowana lub wariatka. 
Wewnątrz obrączek można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, tekst może być dłuższy. Dysponujemy wieloma krojami pisma, można także umieszczać rysunki, własnoręczne pismo, itp.
Nasze obrączki mają grubość nie mniejszą niż 1,3 milimetra. To daje pewność, że takie obrączki będą wytrzymałe na odkształcenie i wygodne w noszeniu. Obrączki wykonujemy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki wprawiamy różne kamienie - oprócz białych mogą być także czarne i kolorowe brylanty oraz szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak