Złote obrączki ślubne ze znakiem zodiaku - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne ze znakiem zodiaku
C26
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
znaki zodiaku
6 brylantów
o średnicy 1,3 mm
faktura poler

Cena ok. 4930 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
23 88
Obrączki wykonane są z żółtego złota próby 585, na zewnątrz znajdują się znaki zodiaku

w które w miejscu najjaśniejszych gwiazd wprawiono 6 białych brylantów o średnicy 1,3 mm, faktura to poler, profil obrączek w przekroju – prostokąt. Obrączki te można wykonywać ze złota białego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Preferowane wykończenie powierzchni dla tego rodzaju obrączek to: poler, satyna i wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, tekst może być dłuższy. Można wybierać w wielu rodzajach czcionek, można także umieszczać rysunki, własnoręczne pismo, etc.
Wykonujemy obrączki o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że Jego obrączki będą wygodne w noszeniu i wytrzymałe na odkształcenie. Obrączki wykonujemy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Obrączki mogą być ozdobione różnymi kamieniami - oprócz białych, mogą być także czarne i kolorowe brylanty oraz szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak