Obrączki z białego złota z napisami - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota z napisami
C24
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
napisy w różnych językach
faktura satyna

Cena ok. 3790 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
21 88
Obrączki z białego złota o próbie 585, z napisami w kilku językach „Kocham Cię”

faktura to satyna, grawer wklęsły, profil obrączek – prostokąt.Obrączki te można wykonywać ze złota żółtego lub różowego, palladu oraz z platyny. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego modelu to również poler i wariatka.
Wewnątrz również można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli pozwoli na to wielkość obrączek. Dysponujemy wieloma krojami czcionek, może być również rysunek, własne pismo, itp.
Nasza obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Daje to gwarancję, że obrączki się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać również o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz soczewkową. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Do obrączek możemy na życzenie Klientów wprawiać kamienie – np. białe, czarne lub kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak