Obrączki ślubne z tytanu i różowego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z tytanu z paskiem różowego złota i brylantami
C22
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem różowego złota
6 brylantów o średnicy 1,3 mm
faktura satyna

Cena 2810 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
19 88
Obrączki wykonane są z tytanu z paskiem różowego złota o próbie 585

w damskiej obrączce wprawiono 6 białych brylantów o średnicy 1,0 mm, faktura satyna, profil w przekroju to prostokąt. Obrączki takie można wykonywać z kombinacji złota żółtego lub białego, palladu, tytanu oraz z platyny. Paski mogą być o różnej szerokości, w różnej kolejności i ilości. Proponujemy wykończenie powierzchni tego modelu w polerze, satynie bądź wariatce.
Wewnątrz obrączek można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi czcionkami, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Daje to Klientom gwarancję, że nie ulegną odkształceniu. Ten model obrączek możemy wykonać o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz z soczewką. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W takie obrączki można wprawić różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Na życzenie Klientów wprawiamy również inne kamienie.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak