Obrączki ślubne z białego złota faktura satyna - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota z brylantem
C21
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
brylant o średnicy 2,0 mm
faktura satyna

Cena ok. 3850 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
18 88
Obrączki zrobione są z białego złota próby 585, wprawiony biały brylant o średnicy 2,0 mm

aktura satyna, profil o przekroju prostokąta. Powyższe obrączki można wykonywać ze złota żółtego lub różowego, palladu oraz z platyny. Powierzchnię możemy wykończyć różnymi fakturami: poler, piłkowana, wariatka, drapana i młotkowana. Pęknięcia mogą być wykonywane pod różnym kątem. W obrączce męskiej również można wprawić kamień.
Wewnątrz obrączek wykonujemy grawer dowolnego tekstu – jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy tekstów do 21 znaków. Dysponujemy wieloma fontami, możemy także wygrawerować dowolne rysunki, własnoręczne pismo, itp.
Nasze obrączki wykonujemy o minimalnej grubości 1,3 milimetra. Ta grubość gwarantuje dobrą wytrzymałość obrączek na odkształcenie i jest wygodna w noszeniu. Spośród czterech profili: A - obrączki o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, ten model preferowany jest o przekroju A i C. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę 
W obrączki wprawiamy różne kamienie- mogą to być oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Staramy się spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia. 
Wielkość kamieni w obrączkach ograniczona ich grubość: właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak