Złote obrączki ślubne z kamieniem szlachetnym-Inne Obrączki
Obrączki ślubne z różowego złota z brylantem
C2
kolekcja: fantazja

Obrączki z różowego złota
brylant o średnicy 2,0 mm
faktura po piłce

Cena ok. 3890 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
2 88
Obrączki zrobiono z różowego złota.

W pęknięcie po skosie w damskiej obrączce wmontowano
biały brylant o średnicy 2,0 mm. Powierzchnie obrączek wykończono fakturą po piłce. Profil obu obrączek w przekroju jest prostokątny. Obrączki te można zrobić ze złota żółtego albo białego, palladu i platyny. Mogą być użyte brylanty białe, czarne lub kolorowe, rubiny, szafiry i szmaragdy oraz inne, na życzenie Klientów, dostępne aktualnie na rynku. Wielkość kamieni ograniczona jest grubością obrączek, bowiem nie powinny wystawać ponad powierzchnię obrączki. Nasze obrączki mają minimalną grubość 1,3 mm. Pęknięcie po skosie może mieć różny kąt nachylenia, może być wykonane również w męskiej obrączce. Dodatkowo wewnątrz grawerujemy dowolne teksty – optymalna długość tekstu do 21 znaków. Do wyboru mamy wiele rodzajów pisma, można wygrawerować dowolny rysunek, odręczne pismo, itp. Te obrączki mogą mieć profil prostokątny lub płaską powierzchnię zewnętrzną i wyoblone wnętrze.
Obrączki mogą być wykończone oprócz piłkowania (drobnego, średniego i grubego) innymi fakturami: poler, satyna, drapane, wariatka, młotkowane. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak