Obrączki ślubne z tytanu i żółtego złota - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z tytanu z pasem żółtego złota
C19
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskami żółtego złota
faktura satyna

Cena 2340 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
16 88
Obrączki wykonano z tytanu z paskami żółtego złota o próbie 585

faktura satyna, profil – prostokąt w przekroju. Tytan jest lekki, ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporny na korozję, o szarawym kolorze. Paski złota mogą być również w kolorze białym lub różowym. Ilość pasków, układ, szerokość uzależniona jest od życzenia Klientów. Zalecana grubość tych obrączek to 1,6 milimetra, profil – prostokąt w przekroju. Na życzenie Klientów grawerujemy dowolne teksty – jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy tekstów do 21 znaków. Do wyboru mamy wiele krojów pisma, możemy także wygrawerować dowolne rysunki, odręczne pismo, itp.
W obrączki można wprawić kamienie- mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy a także staramy się spełniać życzenia Klientów dotyczące innych kamieni, sprawdzamy ich dostępność i potwierdzamy możliwość wprawienia 
Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona ich grubość, brylanty maja ściśle powiązana średnicę z wysokością, poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).