Obrączki ślubne z białego złota z EKG - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota z EKG
C17
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
z EKG
faktura poler

Cena ok. 3580 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
14 88
Obrączki wykonano z białego złota próby 585, grawer zewnętrzny to zapis  EKG obojga Klientów

faktura - poler, obrączki mają wewnętrzne soczewki (na zewnątrz są płaskie).
Obrączki te można wykonywać ze złota żółego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego modelu to: poler, satyna i wariatka. Wykonujemy obrączki nie cieńsze niż 1,3 milimetra. To daje nam pewność pewność, że obrączki się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Wewnętrzny grawer to dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy tekstów. Wykonujemy grawer w różnych krojach pisma, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, itp.

W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Na życzenie Klientów wprawiamy inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczona jest do ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak