Obrączki ślubne z białego złota z grawerem - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z białego złota z grawerem
C16
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
grawer czcionką Tolkiena
faktura satyna

Cena ok. 3690 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
13 88
Obrączki zrobione są z białego złota próby 585

grawer wykonano czcionką Tolkiena,faktura satyna, profil obrączek – soczewka dwustronna. Obrączki te można wykonywać ze złota żółtego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Polecane wykończenie powierzchni tego modelu to również poler i wariatka. Ten model obrączek możemy wykonać w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz, z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. Wewnątrz obrączek wykonujemy grawer do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Do graweru używamy różnych krojów pisma, mogą być rysunki lub własne pismo, itp.
Obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą. 
W obrączki można wprawić różne kamienie – np. białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni dobieramy do grubości obrączek: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).