Obrączki ślubne z tytanu z brylantami - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z tytanu z paskiem białego złota i brylantami
C13
kolekcja: fantazja

Obrączki z tytanu
z paskiem białego złota
6 brylantów o średnicy 1,3 mm
brylant o średnicy 2,5 mm
faktura satyna

Cena 3130 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
12 88
Obrączki z tytanu z paskiem białego złota próby 585

w damskiej wprawiono 6 białych brylantów o średnicy 1,2 mm, w męskiej – 1 biały brylant o średnicy 2,5 mm, faktura satyna, profil prostokątny. Obrączki te można wykonywać ze kombinacji złota żółtego lub różowego, palladu, tytanu oraz z platyny. Preferowane wykończenie powierzchni tego modelu to: poler, satyna i wariatka.
Wewnątrz obrączek można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami pisma, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki znajdujące się na powyższej fotografii wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,6 milimetra. Jest to gwarancja, że obrączki nie ulegną odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz z soczewkę. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W takie obrączki można wprawić różne kamienie – oprócz białych, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tytanu z paskiem złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak