Złote obrączki ślubne z napisami Kocham Cię - Inne Obrączki
Złote obrączki ślubne z napisami Kocham Cię
C12
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
z napisami w różnych językach
faktura poler

Cena ok. 4930 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
11 88
Obrączki z białego złota próby 585, z napisami w różnych językach „Kocham Cię”

faktura poler, profil – prostokąt. Obrączki te można wykonywać ze złota żółtego lub różowego, palladu oraz z platyny. Istnieje możliwość sformułowania napisów w dowolnych językach. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego modelu to również satyna i wariatka.
Wewnątrz również można wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli pozwoli na to wielkość obrączek. Grawer można wykonać różnymi czcionkami, może być rysunek, własne pismo, itp.
Obrączki robimy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. Daje to gwarancję, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą. Ten model obrączek możemy wykonać również o profilu z zewnątrz płaskim, wewnątrz soczewkową. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
Do obrączek możemy wprawić kamienie – np. białe, czarne lub kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością : poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak