Obrączki z żółtego złota z brylantami - Inne Obrączki
Obrączki ślubne z żółtego złota z brylantem czarnym i białym
A16
kolekcja: dotyk

Obrączki z żółtego złota
brylanty czarny i biały
o średnicy 1,5 mm
faktura satyna

Cena ok. 5780 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
16 28
Obrączki ślubne z żółtego złota z odciskami palców Narzeczonych

wprawiony brylant biały i czarny. Obrączki maja niestandardowy kształt, zewnętrza powierzchnia jest „kwadratowa”. Są wygodne w noszeniu, nie obracają się na palcu. Do obrączek wprawiamy kamienie: są to białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Klienci mogą także zamawiać inne kamienie. Wielkość kamieni w obrączkach jest ograniczona ich grubością, poprawnie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. 
Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 ( 14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak