Obrączki ślubne ze złota z brylantami i szafirem - Inne Obrączki
obrączki z białego złota z brylantami i szafirem
I17
kolekcja: klasyka

Obrączki z białego złota
2 brylanty o średnicy 1,5 mm
szafir o średnicy 1,5 mm
faktura satyna

Cena ok. 4080 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
16 25
Obrączki z białego złota z brylantami i szafirem

Klasyczne obrączki z białego złota, zostały ozdobione 3 kamieniami, 2 brylantami i jednym szafirem. Obrączki z tej kolekcji mogą być wykonane z trzech kolorów złota: białego, różowego i żółtego, z palladu lub platyny, Możliwe jest wykorzystanie wszystkich dostępnych faktur. Grawerujemy wewnątrz dowolne teksty w jednym z wielu czcionek do wyboru, możemy także wygrawerować różne grafiki, odręczne pismo, itp. Jeżeli jest tylko wystarczająco dużo miejsca grawerujemy teksty o dolnej długości. Należy pamiętać, im dłuższy tekst tym mniejsze będą litery, znaki. Istnieje też możliwość połączenia tej kolekcji z kolekcją „dotyk” , w każdym modelu obrączek można wewnątrz wygrawerować odciski lini papilarnych. Wszystkie nasze obrączki maja minimalną grubość 1,3 milimetrów. Taka grubość gwarantuje dobrą wytrzymałość obrączek, a przez to jest wygodna w noszeniu. 
Obrączki wykonujemy w jednym z czterech profili: A. obrączki o przekroju prostokątnym, B. profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C. z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D. profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Wybór profilu obrączek zupełnie nie ma wpływu na cenę. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie, Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k). Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są  opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem.


Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak