Obrączki ślubne z żółtego złota - faktura młotek - Inne Obrączki
Obrączki z żółtego złota
G18
kolekcja: żebro ewy

Obrączki z żółtego złota
faktura młotek

Cena ok. 3980 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
17 22
Obrączki z żółtego złota

Żebro Ewy to oryginalny wzór, który otrzymuje się robiąc jeden wlewek złota białego, żółtego lub różowego, palladu czy platyny i od obrączki męskiej odcina się damską obrączkę. Linię rozcięcia ustala się z Klientami i może mieć bardzo różne kształty. Raz jest łagodna, innym razem poszarpana. Może przedstawiać np. łańcuch górski lub bieg rzeki. Tutaj Klienci klienci wybrali obrączki odcięte równolegle, ale połączone są bardzo ciekawym grawerunkiem symbolizującym rybę - pierwszy znak chrześcijan. Dodatkowo te obrączki są zbudowane z dwóch warstw metalu.
Powierzchnię obrączek w tej kolekcji można wykończyć różnymi fakturami: po piłce, poler, satyna, młotkowana, wariatka. Najczęściej wykonywanym profilem w Żebrze Ewy to przekrój prostokątny, mogą być również z zewnątrz płaskie i lekko wyoblone do wewnątrz. Te są właśnie lekko wyoblone. Wprawiamy kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Można wybrać inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak