obrączki C89 - inneobraczki.pl
Obrączki z żółtego złota
C89
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
faktura satyna

Cena ok. 4140 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
78 88
Zakładane

Te obrączki to nowość w naszej ofercie, są zakładane na siebie, forma wykończenia założonego fragmentu może być bardzo różnorodna. Mogą być ścięte, zaokrąglone, mogą być tam wygrawerowane różne motywy. Obrączki te można wykonywać ze złota białego, różowego jak i tytanu. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego rodzaju obrączek to: poler, satyna, wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu. Do wyboru mamy wiele rodzajów czcionek, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, itd .
 Nie wykonujemy obrączek cieńszych niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że jego obrączki będą wytrzymałe, a przede wszystkim wygodne w noszeniu. Warto dodać, że takie obrączki nie mogą być zbyt szerokie, ponieważ w miejscu “zachodzenia” mają podwójną szerokość to powyżej 5 – 6 mm szerokości będzie raczej ciężko nosić. Obrączki robimy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - mogą to być: białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k)

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak