obrączki C60 - inneobraczki.pl
Obrączki ślubne z palladu z motywem batmana
C60
kolekcja: fantazja

Obrączki z palladu
brylant o średnicy 2,5 mm
faktura po piłce

Cena ok. 5330 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
50 88
Batman w palladzie

Nasi klienci często nas zaskakują. Staramy się spełnić każde życzenie, nie inaczej było tym razem. Ta para musi być wielkimi fanami filmu o losach Batmana, bo nie tylko męską obrączkę zdobi symbol Mrocznego Rycerza, ale i damską, po przeciwnej stronie rozcięcia z brylantem.
To bardzo oryginalne obrączki
Grawer batmana jest w damskiej obrączce, w męskiej jest on nalutowany, dzięki czemu obrączki idealnie do siebie pasują znaczkiem nietoperze. Obrączki te można wykonywać również ze złota żółtego lub różowego, tytanu, palladu oraz z platyny. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego rodzaju obrączek to: poler, satyna i wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu, może być też odcisk palca, tak jak w tym przypadku. Do wyboru mamy wiele czcionek, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, grafikę, itd. Nie wykonujemy obrączek cieńszych niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że jego obrączki będą wytrzymałe, a przede wszystkim wygodne w noszeniu. Obrączki robimy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - mogą to być: białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z palladu próby 500.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak