obrączki C53 - inneobraczki.pl
Obrączki z żółtego złota z konstelacjami gwiazd
C53
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego złota
biały brylant o średnicy 1,5 mm
4 czarne brylanty
o średnicy 1,5 mm
rubin o średnicy 1,5 mm
szafir o średnicy 1,5 mm
faktua satyna

Cena ok. 5270 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
43 88
Obrączki z konstelacjami gwiazd

Klienci niejednokrotnie życzą sobie wygrawerować na obrączkach coś dla nich ważnego. W tym przypadku były to konstelacje gwiazd. U Pani układ gwiazd tworzą biały i czarny brylant, oraz rubin i szafir, a u Pana 3 czarne brylanty. Obrączki te można wykonywać również ze złota białego lub różowego, tytanu, palladu oraz z platyny. Proponowane wykończenie powierzchni dla tego rodzaju obrączek to: poler, satyna i wariatka. 
Na życzenie Klientów wewnątrz grawerujemy dowolny tekst do 21 znaków, a jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, nie ograniczamy długości tekstu, może być też odcisk palca. Do wyboru mamy wiele czcionek, możemy także wygrawerować rysunek, własnoręczne pismo, grafikę, itd. Nie wykonujemy obrączek cieńszych niż 1,3 milimetra. To daje Klientowi pewność, że jego obrączki będą wytrzymałe, a przede wszystkim wygodne w noszeniu. Obrączki robimy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - profil obrączki ma soczewkę wewnątrz i na zewnątrz obrączki, C - z zewnątrz obrączka jest płaska – wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną, profile obrączek nie mają wpływu na cenę. 
W obrączki mogą być wprawione różne kamienie - mogą to być: białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k)

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak