obrączki C51 - inneobraczki.pl
Obrączki z białego złota z czarnymi i białymi brylantami
C51
kolekcja: fantazja

Obrączki z białego złota
brylanty czarne i białe
o średnicy 1,1 mm i 1,8 mm
faktura szron i poler

 

Cena ok. 4130 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
41 88
Obrączki z białego złota

Fantazja to kolekcja, którą cechuje bardzo duża różnorodność. Pomysły na obrączki są praktycznie ograniczone wyobraźnią klientów i możliwościami technologicznymi. Można grawerować wewnątrz, na zewnątrz, na bokach różne ważne dla zakochanych symbole, znaki rysunki, napisy. Tutaj Klienci wybrali obrączki z białego złota o fakturze poleru i szronu, oraz ciekawie umieszczonymi brylantami w różnych rozmiarach.
Warto wspomnieć, że kolor białego złota wcale nie jest biały. Jest on lekko słomkowy, wiele firm pokrywa białe złoto rodem - to daje efekt ładnej bieli na powierzchni obrączek, ale nie jest niestety trwałe. Ta powierzchnia prędzej niż później się zetrze i zacznie ujawniać się słomkowe białe złoto znajdujące się pod spodem. Dlatego polecamy wybierać pallad, który jest naturalnie zimnym w kolorze metalem, ale białe - słomkowe złoto ma również wielu zwolenników. Wprawiamy też różne kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Można wybrać inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak