Obrączki ślubne ze złota z brylantami - poler - Inne Obrączki
obrączki ślubne z żółtego i białego złota z 18 brylantami o średnicy 1,5 mm
C50
kolekcja: fantazja

Obrączki z żółtego
i białego złota
18 brylantów
o średnicy 1,5 mm
faktura poler

 

Cena ok. 6190 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
40 88
Obrączki z białego i żółtego złota z 18 brylantami

Obrączki z białego i żółtego złota, kolory są ułożone odwrotnie względem siebie. u Pani dominuje żółte złoto z paskiem białego, a u Pana więcej jest białego złota, a żółtego tylko pasek. Dodatkowo wprawiono 18 białych brylantów o średnicy 1,5 mm. Faktura: poler i satyna na fragmencie paska. Obie obrączki mają prostokątny profil. Ten wzór obrączek można wykonywać ze złota białego, żółtego i różowego, tytanu, palladu oraz z platyny. Jeśli Klienci mają takie życzenie wewnątrz możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków lub więcej, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca. Wykonujemy grawer różnymi krojami pisma, może być rysunek, własne pismo, itp.
 Nasze obrączki wykonujemy o grubości nie mniejszej niż 1,3 milimetra. To gwarancja, że obrączki naszych Klientów się nie odkształcą i będą wygodne w użytkowaniu. Obrączki wykonujemy w jednym z 4 profili: A - o przekroju prostokątnym, B - obrączki z soczewką wewnątrz i na zewnątrz, C - z zewnątrz obrączka jest płaska, natomiast wewnątrz ma soczewkę i D - profil prosty z zewnątrz z soczewką wewnętrzną. Profile obrączek nie mają wpływu na cenę. W obrączki wprawiane mogą być różne kamienie – oprócz białych, również czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Wielkość kamieni w obrączkach ograniczone są ich grubością: właściwie wprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki.
 Podana na stronie cena ma wartość przybliżoną, uśrednioną, może być inna przy różnych rozmiarach obrączek, zmienia się też wraz ze zmianą kursu dolara wobec złotego i zmianami cen metali szlachetnych na giełdzie. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych ze złota próby 585 (14k).

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak