Tytanowe obrączki ślubne z odciskami palców - Inne Obrączki
Obrączki z tytanu z odciskami lini papilarnych
A21
kolekcja: dotyk

Obrączki z tytanu
z odciskami lini papilarnych
faktura poler

Cena 1580 zł

sprawdź gdzie zamówisz
zamów online
21 28
Obrączki z tytanu z odciskami lini papilarnych

Tytan to pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych, nie jest zatem metalem szlachetnym jak złoto czy platyna. Jest lekki, ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, jest odporny na korozję (w tym również wody morskiej i chloru), ma szarawy kolor. Stopy tytanu są wykorzystywane w przemyśle lotniczym (silniki odrzutowe, promy kosmiczne), militarnym, procesach metalurgicznych, motoryzacyjnym, medycznym (protezy dentystyczne, ortopedyczne klamry), sportów ekstremalnych, co nie zmienia faktu, że można go również stosować w jubilerstwie, choć nie jest łatwy w obróbce.
Istnieją pewne ograniczenia, nie można tytanu lutować, nie da się podrapać jego powierzchni. Jedyne możliwe faktury to poler, satyna i wariatka.
Jest wytrzymały, co nie oznacza - niezniszczalny. Obrączki z tytanu będą się rysować i zużywać po kontakcie z twardszymi od siebie przedmiotami.
Można w nim grawerować wewnątrz, na zewnątrz, na bokach różne ważne dla zakochanych symbole, znaki rysunki, napisy. Tutaj Klienci wybrali obrączki z odciskami lini papilarnych.
W tytan można wprawić różne kamienie: mogą to być białe, czarne i kolorowe brylanty, a także szlachetne kamienie kolorowe – szafiry, rubiny i szmaragdy. Można wybrać inne kamienie. Po sprawdzeniu ich dostępności potwierdzamy możliwość wprawienia. Wielkość kamieni w obrączkach ogranicza ich grubość: poprawnie oprawione nie mogą wystawać ani na zewnątrz, ani do wewnątrz obrączki. Wewnątrz obrączek możemy wygrawerować dowolny tekst do 21 znaków i jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, grawerujemy dłuższe teksty. Dysponujemy wieloma krojami pisma. Wszystkie obrączki i pierścionki zaręczynowe wykonywane przez Andrzeja Bielaka są opatrzone logo firmy chronionym prawem własności przemysłowej, wykonywane są w technice bezszwowej, z zastosowaniem najlepszych komponentów, brylanty opatrzone są certyfikatami z opisem. Podana cena dotyczy pary obrączek wykonanych z tytanu. Jest stała, na zwiększenie ceny ma wpływ np dodanie większej liczby odcisków bądź kamieni.

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami złota i palladu na giełdzie zachęcamy do rozliczania się złotem złomowym, jak również do korzystania z alternatywnych materiałów: kobaltu, damastu, tantalu, tytanu, carbonu. Zapraszamy do kontaktu celem poznania aktualnych cen za złote i palladowe obrączki. Andrzej Bielak