Obrączki
ślubne

Obrączki inne niż wszystkie, dlaczego? Bo to Państwo sami decydują o ich wyglądzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, mogą stać się inspiracją do stworzenia czegoś wyłącznie dla Państwa. Proszę używać filtrów, szukać po kolorach, materiale itd. Z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. A jeśli nie, to zrobimy te wyjątkowe obrączki tylko dla Państwa.

scroll
filtruj:
Kolekcje i pomysły
Kolekcje
Pomysły
Cena
Materiały
Kamienie
Kolor:
 

obrączki C86

5820 zł

Obrączki z żółtego złota z napisem elfickim.

 

obrączki E6

5580 zł

Obrączki z białego i żółtego złota z łapą psa.

 

obrączki H1

3990 zł

Obrączki ze stali damasceńskiej i żółtego złota.

 

obrączki C45

6010 zł

Obrączki z żółtego złota ręcznie grawerowane.

 

obrączki C55

4990 zł

Obrączki z żółtego złota z górami i lasem.

 

obrączki C78

3630 zł

Obrączki z białego złota i carbonu z oponą.

Nasze kolekcje

 

obrączki G12

3200 zł

Obrączki z kobaltu z mapą świata.

 

obrączki C3

4640 zł

Obrączki z różowego złota ręcznie grawerowane i tytanu.

 

obrączki I36

5250 zł

Obrączki klasyczne z żółtego złota z brylantem.

Pomysły

Znajdą tu Państwo różne ciekawe pomysły z motywami, które można umieścić w obrączkach.

Opisz nam swój pomysł

Jeśli nie znaleźli Państwo swoich wymarzonych obrączek, proszę się do nas odezwać, na pewno wspólnie uda się nam stworzyć coś wyjątkowego.

Porozmawiajmy
 

obrączki I4

3500 zł

Obrączki z kobaltu z brylantami.

 

obrączki A12

5620 zł

Obrączki z białego złota z odciskiem palca.

 

obrączki C124

5890 zł

Obrączki z żółtego złota z brylantami wstęga Mobiusa.

 

obrączki H5

6240 zł

Obrączki ze stali damasceńskiej i żółtego złota z brylantami.

Obrączki ślubne – wyjątkowa
biżuteria dla wyjątkowych par

Ślub jest wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju, które stanowi przypieczętowanie związku. Jego symbolem stają się obrączki ślubne wyrażające miłość i wierność. Dla tych par, które chciałyby, aby ich obrączki były unikatowe i niepowtarzalne, powstała pracownia jubilerska Inne Obrączki!

W naszej ofercie czekają różnorodne obrączki ślubne, wśród których, każdy może wybrać idealną biżuterię dla siebie. Powstają ręcznie z cennych kruszców i kamieni, dzięki czemu nie tylko wyróżniają się najwyższą jakością, ale również są idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Prezentujemy kolekcje obrączek w różnych stylach, ale również jesteśmy gotowi do przygotowania ich na Państwa zamówienie.

Do produkcji obrączek wykorzystujemy między innymi żółte, białe, różowe złoto, pallad, kobalt, tytan, platynę, ale również tak efektowne materiały, jak stal damasceńska, mokume gane czy carbon – włókno węglowe. Nasze obrączki ślubne ozdabiamy błyszczącymi brylantami, a także innymi kamieniami – efektownymi moissanitami, szmaragdami, tanzanitami, szafirami i rubinami. Tym, co wyróżnia nasze realizacje, są również oryginalne zdobienia. Oferujemy obrączki z motywami roślinnymi, zwierzęcymi, astronomicznymi, motoryzacyjnymi, odciskami linii papilarnych czy z zapisem głosu. Wykonujemy również ręczne i laserowe grawerowanie obrączek, umieszczając na nich Państwa napisy i grafiki.

Zamówienie na nasze obrączki ślubne można złożyć przez Internet lub w jednym z oddziałów Inne Obrączki – zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do zakupu!

Nasza strona używa cookies.