Platynowe

Platyna to metal szlachetny o jasnym, białym kolorze. Jest niezwykle plastyczna, ale też miękka. Jest to najdroższy metal w naszej ofercie. Zobaczcie obrączki platynowe wykonane z pracowni Innych Obrączek!

scroll
  Obrączki ślubne I26

obrączki I26

13640 zł

Obrączki z platyny i białego złota z brylantem.

Pierścionki i obrączki z platyny – luksusowa biżuteria tworzona ręcznie

Platyna jest efektownym kruszcem, który wyróżnia się również pięknym połyskiem. Jest również jednym z najdroższych i najcenniejszych metali szlachetnych używanych do produkcji biżuterii. Wyjątkowe obrączki z platyny dostępne w naszej pracowni jubilerskiej to oryginalna i unikatowa propozycja przeznaczona dla par, które poszukują tego, co najlepsze i najcenniejsze. Dzięki nam mogą Państwo zrealizować swoje marzenie i zamówić unikatowe obrączki z platyny!

Czysta platyna jest metalem szlachetnym wyróżniającym się srebrzysto-białym kolorem oraz bardzo silnym połyskiem. Jej nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego, w którym słowo „plata” oznacza „srebro”. Występuje ona jednak znacznie rzadziej od srebra, co wpływa również na jej wysoką wartość. Pozyskiwana jest w postaci niewielkich ziaren albo bryłek.

W naszej pracowni Inne Obrączki wykorzystujemy platynę do produkcji pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. To najdroższa biżuteria dostępna w naszej ofercie. Stosowana przez nas na pierścionki oraz obrączki platyna próby 950 jest najwyższej jakości, co w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami naszego mistrza złotnictwa daje perfekcyjny produkt. Wykonujemy pierścionki i obrączki platynowe w klasycznym stylu – zaokrąglone i polerowane, by wydobyć z platyny jej najpiękniejszy blask. Również możemy przygotować dla Państwa biżuterię w innych stylach. Proszę pamiętać, że platyna niestety ma istotną wadę — jej stop próby 950 jest bardzo miękki.

Jeśli chcą Państwo zakupić obrączki z platyny w naszej pracowni jubilerskiej, prosimy o skontaktowanie się z nami – omówimy szczegóły zamówienia przez e-mail lub mogą Państwo spotkać się z jednym z naszych przedstawicieli w 11 miastach w Polsce!

Nasza strona używa cookies.