Kobalt

Obrączki z kobaltu wykonujemy jako jedyni w Polsce. To srebrzysto biały metal, bardzo twardy. Możemy w nim grawerować laserem, jak również barwić rowki na niebieski — kobaltowy kolor. Zobaczcie obrączki kobaltowe z naszej pracowni!

scroll
 

obrączki G12

3200 zł

Obrączki z kobaltu z mapą świata.

 

obrączki I4

3500 zł

Obrączki z kobaltu z brylantami.

 

obrączki K8

2300 zł

Obrączki z kobaltu i z carbonu.

 

obrączki C133

4230 zł

Obrączki z kobaltu, carbonu i żółtego złota.

 

obrączki C136

3200 zł

Obrączki z kobaltu.

 

P3b

2180 zł

Pierścionek z kobaltu z niebieskim brylantem.

 

obrączki K6

2890 zł

Obrączki z carbonu i kobaltu z brylantami.

 

obrączki K7

3360 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu.

 

obrączki K9

5750 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu oraz z białego złota z moissanitami.

 
 

obrączki A10

3200 zł

Obrączki z kobaltu z odciskiem palca.

 

obrączki B4

5320 zł

Obrączki dwuwarstwowe z żółtego złota i kobaltu z brylantem.

 

obrączki B5

5020 zł

Obrączki dwuwarstwowe z kobaltu i żółtego złota.

 

obrączki B6

4930 zł

Obrączki dwuwarstwowe z kobaltu i żółtego złota.

 

obrączki B7

3760 zł

Obrączki dwuwarstwowe z tantalu i kobaltu.

 

B16

2870 zł

Obrączki dwuwarstwowe z tantalu i kobaltu.

 

obrączki B17

3720 zł

Obrączki dwuwarstwowe z kobaltu i tantalu z kamieniami szlachetnymi.

Pierścionki zaręczynowe i obrączki z kobaltu – biżuteria w unikatowym wydaniu

Kobaltowa biżuteria jest nowością na polskim rynku i można zakupić ją wyłącznie w naszej pracowni Inne Obrączki. Jako jedyni wykonujemy pierścionki zaręczynowe i obrączki z kobaltu dla naszych klientów, przekazując w ich ręce unikatowe kreacje powstające według autorskich wzorów, by celebrować miłość!

Kobalt to lśniący metal o srebrzystym kolorze i dużej twardości, który może zastąpić białe złoto. Do wykonywania obrączek nie używamy czystego kobaltu, tylko jego 65% twardy, wytrzymały, o pięknym białym kolorze stop. Jego nazwa wywodzi się od kobolda – bajkowej istoty pilnującej podziemnych skarbów. Wykorzystywany przez nas na pierścionki i obrączki kobalt może być również połączony z innymi materiałami, na przykład z żółtym, białym i różowym złotem, tytanem, stalą damasceńską, carbonem – włóknem węglowym, by nadać im nieprzeciętny wygląd. Łączymy go także z kamieniami szlachetnymi, na przykład brylantami lub moissanitami.

Biżuteria kobaltowa może być w pełni dopasowana do Państwa oczekiwań. Mistrz złotnictwa może przygotować ją według jednego ze wzorów na naszej stronie lub zrealizować Państwa pomysł na unikatowe obrączki ślubne. Wykonujemy obrączki w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, proste i z różnorodnymi zdobieniami. Nasza biżuteria może być również wykończona różnymi technikami – polerowania, satynowania czy drapania. Aby nadać jej unikatowy wygląd, stosujemy techniki grawerowania laserowego i możemy wykonać na nich różnorodne grafiki i napisy.

Czy są Państwo zainteresowani zakupieniem pierścionków lub obrączek z kobaltu? Zapraszamy do kontaktu, aby zamówić biżuterię online lub umówić się na osobiste spotkanie z przedstawicielem naszej pracowni!

Nasza strona używa cookies.