Kontakt

Zachęcamy do zadawania nurtujących Państwa pytań, z chęcią na nie odpowiemy.

W celu umówienia się na spotkanie w sprawie obrączek, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z wybranym przedstawicielem.

scroll

Nasi
przedstawiciele

11 Miast

Inne Obrączki można zamówić
w 11 miastach w Polsce u naszych przedstawicieli. Są to wspaniali doradcy, którzy przeprowadzą Państwa przez proces wyboru Innych Obrączek.

Zamówienia
online

Jeśli nie mogą Państwo przyjść do nas osobiście, zapraszamy do kontaktu z działem on-line. Cały proces jest w pełni bezpieczny i pozwala zamówić obrączki z dowolnego zakątka świata.

Sprawdź szczegóły

Skontaktuj się z nami:

Jakiś czas temu mieliśmy stałe godziny przyjmowania Klientów, pandemia nauczyła nas, że wyłącznie indywidualny termin spotkania ma sens, po prostu zapewnia naszym Klientom 100% komfort zapoznania się z naszą ofertą bez presji czasu i kolejnych Klientów czekających na swoją kolejkę. Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie.

Jak najbardziej przetapiamy złoto od klientów. Poddajemy je rafinacji - czyli oczyszczamy je, i z tak uzyskanego czystego złota tworzymy stop na potrzeby Państwa zamówienia. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że po pierwsze macie Państwo wpływ na wybór koloru (dla przykładu: ze złota żółtego które Państwa nam dacie możemy uzyskać każdy inny kolor: biały czy różowy lub oczywiście żółty), a po drugie mamy pewność i gwarancję, że obrączki są pełnowartościowe i nie mają w sobie jakiś zanieczyszczeń, ale fizycznie za bazę posłużyło złoto od Państwa. Zatem można u nas zamówić obrączki ze złota, do tworzenia których wykorzystamy np. Państwa pamiątkowe obrączki po dziadkach.

Oczywiście. Po to się spotykamy, żebyśmy mogli Państwu pomóc, często para przychodzi dopiero z zalążkiem pomysłu na obrączki, a podczas spotkania u przedstawiciela - trwa ono zwykle ok. godziny - wszystko staje się jasne i łatwiej podjąć decyzję. Na miejscu mamy dużo przykładowych obrączek, wzorce faktur, szerokości, metali itd. To wszystko pomaga w wyborze wymarzonych obrączek.

Oczywiście. Zmniejszamy i zwiększamy wszystkie nasze realizacje bez względu na to z czego są zrobione i co mają wygrawerowane i ile kamieni mają.

Zobacz wszystkie pytania

* Pola Wymagane

Nasza strona używa cookies.