Czarny

scroll
 

obrączki C78

2800 zł

Obrączki z białego złota i carbonu z oponą.

 

obrączki C3

3890 zł

Obrączki z różowego złota ręcznie grawerowane i tytanu.

 

obrączki K8

1950 zł

Obrączki z kobaltu i z carbonu.

 

obrączki K1

990 zł

Obrączki z carbonu.

 

obrączki K2

6150 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki H10

6560 zł

Obrączki z żółtego złota i stali damasceńskiej.

 

obrączki H20

3060 zł

Obrączki ze stali damasceńskiej i carbonu.

 

obrączki H21

3380 zł

Obrączki ze stali damasceńskiej, białego złota i carbonu.

 

obrączki K3

990 zł

Obrączki z carbonu.

 

obrączki K4

990 zł

Obrączki z carbonu.

 

obrączki K5

6240 zł

Obrączki z białego złota i carbonu.

 

obrączki K6

2450 zł

Obrączki z carbonu i kobaltu z brylantami.

 

obrączki K7

3060 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu.

 

obrączki K9

4580 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu oraz z białego złota z moissanitami.

 

obrączki K10

5190 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki K11

1650 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K12

4190 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

Czarna biżuteria – pierścionki i obrączki z czarnego złota, carbonu, tantalu, stali damasceńskiej

Pierścionki i obrączki stworzone specjalnie z myślą o wielbicielach czerni – niepowtarzalne, tajemnicze, przyciągające uwagę, by podkreślać indywidualizm i wyrażać unikatowy styl. Przygotowana przez nas autorska kolekcja czarnej biżuterii stanowi alternatywę dla odcieni złota i srebra. Wśród przygotowanych przez naszego mistrza jubilerskich kreacji znajduje się pełna gama oryginalnych wzorów, ale jesteśmy również gotowi do zaprojektowania pierścionków zaręczynowych i czarnych obrączek ślubnych specjalnie dla Państwa!

Nasza czarna biżuteria powstaje z różnorodnych materiałów. Trzeba jasno powiedzieć, że nie ma czarnego złota, firmy które oferują obrączki z czarnego złota wprowadzają Klientów w błąd, w swojej ofercie mają jedynie żółte lub białe złoto pokryte galwanicznie czarną warstewką rutenu lub rodu. Wychodząc oczekiwaniom Klientów na “czarne obrączki” jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy do oferty obrączki z tantalu – najciemniejszego z metali, ma on jednolity kolor w całej objętości, nic się nie ściera. Mamy w ofercie też obrączki z carbonu – włókna węglowego i stali damasceńskiej, które wyróżniają się oryginalną, ciemną kolorystyką. Oferujemy również biżuterię powstającą z łączonych materiałów, między innymi z dodatkiem białego złota, kobaltu oraz tantalu. Pierścionki wykonujemy także z kamieniami szlachetnymi – brylantami, oraz moissanitami.

Prezentujące unikatowy kolor czarny obrączki i pierścionki zaręczynowe w naszej kolekcji to wspaniały wybór dla każdego, kto poszukuje odmiany i chce nosić biżuterię, która będzie jedyna w swoim rodzaju. Możliwość personalizowania przez umieszczenie na niej indywidualnych grawerunków powoduje, że staje się przez to niepowtarzalna.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wszystkimi modelami czarnych obrączek i pierścionków zaręczynowych w naszej kolekcji i zachęcamy do kontaktu lub umówienia się na spotkanie w jednym z naszych oddziałów!

Nasza strona używa cookies.