Żebro Ewy

Żebro Ewy to kolejny autorski pomysł Andrzeja Bielaka na rozcięcie obrączek między sobą po krawędzi. Efekt może być stonowany, ale też bardziej spektakularny i poszarpany. Oprócz samego rozcięcia na każdej połówce obrączki może powstać grawer, który po złączeniu obrączek tworzy całość. Wygrawerować w ten sposób możemy mapę świata, serce i w zasadzie każdy dowolny pomysł z którym się Państwo do nas zgłosicie.

scroll
 

obrączki G12

2690 zł

Obrączki z kobaltu z mapą świata.

 

obrączki G24

4780 zł

Obrączki z symbolem Ichthys.

 

obrączki G1

5950 zł

Obrączki z żółtego złota z brylantem.

 

obrączki G2

5050 zł

Obrączki z różowego złota z brylantem.

 

obrączki G3

5820 zł

Obrączki z palladu z brylantem.

 

obrączki G4

5430 zł

Obrączki yin yang z białego i żółtego złota z brylantami.

 

obrączki G5

3360 zł

Obrączki z żółtego złota i tytanu.

 

obrączki G6

1920 zł

Obrączki z tytanu z kamieniem szlachetnym.

 

obrączki G7

5020 zł

Obrączki z białego złota.

 

obrączki G8

5250 zł

Obrączki z żółtego złota.

 

obrączki G9

4490 zł

Obrączki z różowego złota.

 

obrączki G10

4810 zł

Obrączki z różowego złota z mapą świata.

 

obrączki G11

5560 zł

Obrączki z żółtego złota z mapą świata.

 

obrączki G13

4290 zł

Obrączki z białego złota i tytanu z mapą świata.

 

obrączki G15

2840 zł

Obrączki z tantalu i kobaltu z mapą świata.

 

obrączki G16

4800 zł

Obrączki z różowego złota z mapą świata.

 

obrączki G17

6200 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu z mapą świata.

Autorskie obrączki Żebro Ewy – dwie połówki tworzące całość

Oryginalne obrączki Żebro Ewy po połączeniu ze sobą dają doskonałą całość. Te autorskie obrączki ślubne powstają przez rozcięcie jednej, szerszej obrączki, umożliwiając uzyskanie dwóch całkowicie różnych, ale dopasowanych do siebie elementów. Ta wykonana przez naszego mistrza złotnictwa biżuteria zachwyca swoją unikatowością i jest jednocześnie wyjątkowym sposobem wyrażenia uczuć!

W kolekcji Żebro Ewy znajduje się szeroka gama obrączek o zróżnicowanych kształtach, powstających z wielu kruszców, także ozdobionych kamieniami i zdobionych grawerowaniem na zamówienie. Wśród dostępnych modeli czekają na Państwa te o nieregularnej linii przypominającej brzeg morza lub szczyty gór, które są idealną propozycją dla par poszukujących nowoczesnych, oryginalnych obrączek. Również przygotowaliśmy modele z wycinanymi i dopasowanymi do siebie motywami yin i yang, dwoma połówkami serca. Dla obieżyświatów doskonale sprawdzą się z kolei obrączki, które po złączeniu dają mapę świata.

Obrączki Żebro Ewy oferujemy w wariantach z żółtego, białego i różowego złota, kobaltu, tytanu, palladu, dzięki czemu mogą Państwo wybrać swój ulubiony kruszec. Wykonujemy je w nowoczesnym wariancie prostym oraz tradycyjnym zaokrąglonym. Obrączki mogą uzyskać również różne powierzchnie, na przykład satynowaną, błyszczącą, piaskowaną.

Wykonanie biżuterii można zlecić przez internet albo u jednego z naszych przedstawicieli. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszą pracownią jubilerską, by zamówić unikatowe obrączki Żebro Ewy!

Nasza strona używa cookies.