Ślad

Obrączki z kolekcji "ślad" to piękny pomysł na łączenie obrączek. Możemy zlutować je ze sobą i rozciąć w jakiś nietypowy sposób lub nalutować na jednej obrączce element, który na drugiej będzie wklęsły. Dzięki temu mając obrączki założone na palce, mogą sobie Państwo przybić "żółwika".

scroll
  obrączki ślad

obrączki E6

5580 zł

Obrączki z białego i żółtego złota z łapą psa.

  Obrączki ślubne E1

obrączki E1

5230 zł

Obrączki z żółtego złota.

  Obrączki ślubne E2

obrączki E2

4460 zł

Obrączki z palladu.

  Obrączki ślubne E3

obrączki E3

1950 zł

Obrączki z tytanu.

  Obrączki ślubne E4

obrączki E4

5390 zł

Obrączki z żółtego złota.

  Obrączki ślubne E5

obrączki E5

5370 zł

Dopasowane obrączki z żółtego złota.

  Obrączki ślubne E7

obrączki E7

4580 zł

Dopasowane obrączki z tytanu i żółtego złota.

  Obrączki ślubne E8

obrączki E8

5520 zł

Dopasowane obrączki z białego i żółtego złota.

Obrączki z kolekcji Ślad – duet, który tworzy jedność

Kolekcja Ślad to doskonały wybór dla pary, która poszukuje biżuterii dopasowanej do siebie pod każdym względem. Unikatowy wzór na obrączkach ślubnych Ślad powoduje, że po złączeniu ich ze sobą doskonale do siebie pasują. Dzięki temu mogą jeszcze lepiej wyrazić uczucie, które połączyło ze sobą dwie osoby!

Tworzone przez naszą pracownię złotniczą obrączki Ślad mogą przybrać różnorodne formy zgodnie z Państwa życzeniami. W kolekcji znalazły się obrączki z dopasowanymi do siebie nacięciami, literami i grafikami, które przy połączeniu tworzą jedność. W naszej ofercie dostępne są między innymi obrączki z motywem łapek, puzzli, kotwic, ale możemy przygotować dla Państwa dowolny motyw. Obrączki te tworzymy przez naniesienie na jednej z nich wypukłego elementu, który na drugiej pozostaje wklęsły, albo przez połączenie ich ze sobą, a następnie rozcięcie tak, by powstał widoczny wzór.

Obrączki z kolekcji Ślad powstają z najwyższej jakości kruszców. Do ich produkcji stosujemy między innymi białe złoto, żółte złoto, tytan oraz pallad. Obrączki mogą mieć różne szerokości i wykończenia, na przykład błyszczące lub satynowe, a także dostępne są w nowoczesnym prostym kształcie i tradycyjnym kształcie zaokrąglonym. Aby nadać obrączkom unikatowy wygląd, wykonujemy na nich również grawerowanie laserowe i ręczne. Dzięki temu mogą stać się oryginalną pamiątką po dniu zaślubin.

Gdy chcą Państwo zamówić obrączki z kolekcji Ślad, zachęcamy do umówienia się na spotkanie u naszego przedstawiciela w jednym z 11 miast w Polsce lub do zamówienia ich przez internet!