Klasyczne

W kolekcji prezentujemy typowe, klasyczne obrączki ślubne ze złota oraz wpisujące się w klasyczne formy obrączki z innych materiałów, takich jak pallad, kobalt czy tytan. Klasyczne modele obrączek, mają prosty charakter i styl. Oprócz prostoty z zewnątrz możliwe są różne ukryte grawerunki. Zobaczcie nasze propozycje klasycznych modeli i zapytajcie o obrączki na Wasz ślub!

scroll
  Obrączki ślubne I36

obrączki I36

5250 zł

Obrączki klasyczne z żółtego złota z brylantem.

  Obrączki ślubne I4

obrączki I4

3500 zł

Obrączki z kobaltu z brylantami.

  Obrączki ślubne I59

obrączki I59

5830 zł

Obrączki z białego złota.

  Obrączki ślubne K18

obrączki K18

6640 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

  Obrączki ślubne I1

obrączki I1

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

  Obrączki ślubne I2

obrączki I2

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

  Obrączki ślubne I3

obrączki I3

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

  Obrączki ślubne I5

obrączki I5

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

  Obrączki ślubne I6

obrączki I6

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

  Obrączki ślubne I7

obrączki I7

5490 zł

Klasyczne obrączki z palladu.

  Obrączki ślubne I8

obrączki I8

5380 zł

Klasyczne obrączki z palladu z brylantem.

  Obrączki ślubne I9

obrączki I9

5700 zł

Klasyczne obrączki z palladu.

  Obrączki ślubne I10

obrączki I10

3510 zł

Klasyczne obrączki z tantalu z brylantem.

  Obrączki ślubne I11

obrączki I11

4290 zł

Klasyczne obrączki z żółtego złota i tantalu.

  Obrączki ślubne I12

obrączki I12

3960 zł

Klasyczne obrączki z tantalu z brylantami.

  Obrączki ślubne I13

obrączki I13

5400 zł

Klasyczne obrączki z tantalu z brylantami.

  Obrączki ślubne I14

obrączki I14

4570 zł

Klasyczne obrączki z różowego złota i tantalu.

Klasyczne obrączki ślubne

Klasyczne obrączki to ponadczasowy symbol miłości — proste wzory nigdy nie wychodzą z mody i zawsze wyglądają równie pięknie, jak w dniu ślubu. Nasza kolekcja obrączek klasycznych to najlepszy wybór, jeśli chcą Państwo wybrać biżuterię, która jest znana i ceniona od lat. Obrączki klasyczne tworzone ręcznie przez naszego mistrza złotnictwa to tradycyjny wyraz uczucia na wieki!

Klasyczna obrączka to dla wielu par prosty i ważny symbol miłości. Samo piękno klasycznych obrączek oraz ich charakter, wyróżniają proste linie i jednolity kolor. Zaletą klasycznych obrączek jest prostota, a także możliwość niemalże swobodnej korekty rozmiaru klasycznych obrączek i niepodważalny komfort noszenia obrączek. Klasyczne modele obrączek z racji prostoty są także odpowiednio tańsze. W naszej pracowni od lat wykonujemy ponadczasowe modele obrączek, dlatego proponujemy obrączki złote klasyczne, ale także klasyczne obrączki z białego złota i innych metali.

Przygotowanie wyjątkowych klasycznych obrączek w naszej pracowni

Od lat tworzymy dla Państwa obrączki ślubne klasyczne z nowoczesnymi akcentami oraz tradycyjne. W naszej pracowni wykonamy projekt klasycznych złotych obrączek, ale wykorzystujemy także wiele innych materiałów. Tworzymy unikatowe propozycje klasycznych obrączek dla wyjątkowych par. Wszystkie klasyczne wzory nawiązują do tradycyjnych modeli obrączek cenionych na rynku. Wyróżnia je elegancja i ponadczasowość.

Aby obrączki były unikatową pamiątką po dniu zaślubin, wykonujemy ich grawerowanie. Spersonalizowany grawer przygotowujemy ręcznie i laserowo na ich zewnętrznej lub wewnętrznej powierzchni. Grawerujemy napisy, symbole oraz grafiki. Jeśli macie nieco inne podejście do pojęcia „klasyki” możemy zaakcentować wybraną obrączkę zgodnie z życzeniem. Na życzenie naszych klientów dodajemy akcenty i personalizujemy wykony. Na życzenie w klasycznej biżuterii możemy oprawić kamienie szlachetne, na przykład brylanty, szmaragdy, szafiry, rubiny, moissanity.

Klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota

Wykonujemy typowe klasyczne obrączki z żółtego złota (będącego najpopularniejszym materiałem w jubilerstwie), obrączki klasyczne półokrągłe oraz modele klasycznych obrączek fazowanych bocznie lub złotych obrączek z prostymi, polerowanymi bokami.

Klasyczny styl obrączek ślubnych w innym materiale

Klasyczne wzory obrączek tworzymy z różnorodnych metali i materiałów, dzięki czemu możemy dopasować je do Państwa gustu. To nie tylko złoto żółte, ale również białe i różowe, wytrzymały tytan, tantal, kobalt, pallad czy czarny carbon (włókno węglowe).

Minimalizm i klasyka w jednym

Stosujemy również różne metody wykańczania powierzchni biżuterii – tworzymy na niej efektowny połysk, satynowy mat, fakturę młotkowaną, drapaną czy piaskowaną. Naszym obrączkom nadajemy również różne szerokości i kształty, między innymi zaokrąglone, płaskie, fazowane. Od środka nadajemy im również komfortowy profil soczewki.

Wybór klasycznych obrączek

Dla kogo stworzone są klasyczne obrączki ślubne? Obrączki w stylu klasycznym są najczęściej wybierane przez młode pary, ceniące sobie elegancję i ponadczasowość. Klasyczne formy wróciły do łask, zyskując na popularności także w 2023 roku.

Szukacie klasycznych złotych obrączek? Zapewniamy wybór klasycznych obrączek w różnych formach i opcje wykonania modelu z minimalistycznymi akcentami pod wasze wymagania!

Obrączki w klasycznym stylu z naszej pracowni można zamówić przez internet lub u jednego z naszych przedstawicieli w całej Polsce – zapraszamy do przejrzenia kategorii klasyczne obrączki i kontaktu, by uzgodnić szczegóły spotkania i zamówienia!