Klasyczne

W kolekcji prezentujemy typowe klasyczne obrączki ślubne ze złota oraz nowsze, lecz wpisujące się w klasyczne formy obrączki z innych materiałów, takich jak pallad, kobalt czy tytan. Klasyczne modele obrączek, mają prosty charakter i styl. Oprócz prostoty z zewnątrz możliwe są różne grawerunki, oprawa kamieni w mniej widocznej wewnętrznej części. Zobaczcie propozycje klasycznych obrączkę i zapytajcie o obrączki na Wasz ślub!

scroll
 

obrączki I36

5250 zł

Obrączki klasyczne z żółtego złota z brylantem.

 

obrączki I4

3500 zł

Obrączki z kobaltu z brylantami.

 

obrączki I59

5830 zł

Obrączki z białego złota.

 

obrączki K18

6640 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki I1

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

 

obrączki I2

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

 

obrączki I3

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

 

obrączki I5

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

 

obrączki I6

3200 zł

Klasyczne obrączki z kobaltu.

 

obrączki I7

5490 zł

Klasyczne obrączki z palladu.

 

obrączki I8

5380 zł

Klasyczne obrączki z palladu z brylantem.

 

obrączki I9

5700 zł

Klasyczne obrączki z palladu.

 

obrączki I10

3510 zł

Klasyczne obrączki z tantalu z brylantem.

 

obrączki I11

4290 zł

Klasyczne obrączki z żółtego złota i tantalu.

 

obrączki I12

3960 zł

Klasyczne obrączki z tantalu z brylantami.

 

obrączki I13

5400 zł

Klasyczne obrączki z tantalu z brylantami.

 

obrączki I14

4570 zł

Klasyczne obrączki z różowego złota i tantalu.

Klasyczne obrączki ślubne jako ponadczasowy symbol miłości

Obrączki, które nigdy nie wychodzą z mody i zawsze wyglądają równie pięknie, jak w dniu ślubu – nasza kolekcja obrączek klasycznych to najlepszy wybór, gdy chcą Państwo wybrać biżuterię, która jest znana i ceniona od lat. Obrączki klasyczne tworzone ręcznie przez naszego mistrza złotnictwa to tradycyjny wyraz uczucia na wieki!

Obrączki ślubne klasyczne to dla wielu par prosty i ważny symbol miłości. Samo piękno klasycznych obrączek oraz ich charakter, wyróżniają proste linie i jednolity kolor. Zaletą klasycznych obrączek jest prostota, a także możliwość niemalże swobodnej korekty rozmiaru klasycznych obrączek i niepodważalny komfort noszenia obrączek. Klasyczne modele obrączek z racji prostoty są także odpowiednio tańsze. W naszej pracowni od lat wykonujemy ponadczasowe modele obrączek, dlatego proponujemy obrączki złote klasyczne, ale także klasyczne obrączki z białego złota i innych metali.

Przygotowanie wyjątkowych klasycznych obrączek w naszej pracowni

Od lat tworzymy dla Państwa obrączki ślubne klasyczne z nowoczesnymi akcentami oraz tradycyjne. W naszej pracowni wykonamy projekt klasycznych złotych obrączek, ale wykorzystujemy także wiele innych materiałów. Tworzymy unikatowe propozycje klasycznych obrączek dla wyjątkowych par. Wszystkie klasyczne wzory nawiązują do tradycyjnych modeli obrączek cenionych na rynku. Wyróżnia je elegancja i ponadczasowość.

Aby obrączki były unikatową pamiątką po dniu zaślubin, wykonujemy ich grawerowanie. Spersonalizowany grawer przygotowujemy ręcznie i laserowo na ich zewnętrznej lub wewnętrznej powierzchni. Grawerujemy napisy, symbole oraz grafiki. Jeśli macie nieco inne podejście do pojęcia „klasyki” możemy zaakcentować wybraną obrączkę zgodnie z życzeniem. Na życzenie naszych klientów dodajemy akcenty i personalizujemy wykony. Na życzenie w klasycznej biżuterii możemy oprawić kamienie szlachetne, na przykład brylanty, szmaragdy, szafiry, rubiny, moissanity.

Klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota

Wykonujemy typowe klasyczne obrączki z żółtego złota (będącego najpopularniejszym materiałem w jubilerstwie), obrączki klasyczne półokrągłe oraz modele klasycznych obrączek fazowanych bocznie lub złotych obrączek z prostymi, polerowanymi bokami.

Klasyczny styl obrączek ślubnych w innym materiale

Klasyczne wzory obrączek tworzymy z różnorodnych metali i materiałów, dzięki czemu możemy dopasować je do Państwa gustu. To nie tylko złoto żółte, ale również białe i różowe, wytrzymały tytan, tantal, kobalt, pallad czy czarny carbon (włókno węglowe).

Minimalizm i klasyka w jednym

Stosujemy również różne metody wykańczania powierzchni biżuterii – tworzymy na niej efektowny połysk, satynowy mat, fakturę młotkowaną, drapaną czy piaskowaną. Naszym obrączkom nadajemy również różne szerokości i kształty, między innymi zaokrąglone, płaskie, fazowane. Od środka nadajemy im również komfortowy profil soczewki.

Wybór klasycznych obrączek

Dla kogo stworzone są klasyczne obrączki ślubne? Obrączki w stylu klasycznym są najczęściej wybierane przez młode pary, ceniące sobie elegancję i ponadczasowość. Obrączki ślubne klasyczne to dla wielu par prosty i ważny symbol miłości. Obrączki ślubne klasyczne wracają do łask, zyskując na popularności także w 2023 roku. Szukacie klasycznych złotych obrączek? Zapewniamy wybór klasycznych obrączek w różnych formach i opcje wykonania modelu z minimalistycznymi akcentami pod wasze wymagania!

Obrączki w klasycznym stylu z naszej pracowni można zamówić przez internet lub u jednego z naszych przedstawicieli w całej Polsce – zapraszamy do przejrzenia kategorii klasyczne obrączki i kontaktu, by uzgodnić szczegóły spotkania i zamówienia!

Nasza strona używa cookies.