Fantazja

Fantazją nazwaliśmy kolekcję, w której mieści się naprawdę dużo pomysłów. Po proste obrączki z nietypowymi grawerunkami, po misternie ręcznie grawerowane motywy, obrączki z kamieniami szlachetnymi, po inne nietypowe pomysły na obrączki ślubne. Wygrawerować możemy zapis pracy Państwa serc, zapis głosu, napis w czcionce Tolkienowskiej, ulubione pasmo gór, odcisk łapy Waszego czworonoga, kwiaty z bukietu ślubnego itd. Pomysłów jest nieskończenie wiele.

scroll
 

obrączki C86

5290 zł

Obrączki z żółtego złota z napisem elfickim.

 

obrączki C45

5460 zł

Obrączki z żółtego złota ręcznie grawerowane.

 

obrączki C55

4540 zł

Obrączki z żółtego złota z górami i lasem.

 

obrączki C78

2800 zł

Obrączki z białego złota i carbonu z oponą.

 

obrączki C3

3890 zł

Obrączki z różowego złota ręcznie grawerowane i tytanu.

 

obrączki K10

5190 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki K14

1650 zł

Obrączki z carbonu i żółtego oraz różowego złota.

 

obrączki K15

5990 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki K19

3290 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K21

5590 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki K23

3730 zł

Obrączki z różowego złota i carbonu z kamieniem szlachetnym.

 

obrączki K25

6090 zł

Obrączki z różowego złota i carbonu.

 

obrączki B23

4750 zł

Obrączki dwuwarstwowe z żółtego złota i tytanu.

 

obrączki I46

5130 zł

Klasyczne obrączki z żółtego złota.

 

obrączki C1

4540 zł

Obrączki z różowego złota z motywem roślinnym.

 

obrączki C2

6200 zł

Obrączki z różowego złota i stali damasceńskiej.

 

obrączki C4

6310 zł

Obrączki z żółtego złota z kwiatowym motywem.

Obrączki serii Fantazja – puść wodze swojej wyobraźni

Wyśnione, wymarzone, upragnione – nasze ślubne obrączki Fantazja to hołd dla tych par, które chcą, aby ich biżuteria ślubna wyrażała w pełni ich wartości, zainteresowania czy styl. Stworzymy dla Państwa unikatowe obrączki ślubne, których nie ma nikt inny. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Obrączki z serii Fantazja mogą uzyskać wielorakie formy, ponieważ powstają jako inspiracja Państwa wyobraźnią. W kolekcji znajduje się biżuteria o różnorodnych motywach, między innymi z zapisem rytmu serca, głosu, motywami gwiezdnych konstelacji, kwiatów czy odcisku opony dla amatorów motoryzacji, a nawet prezentująca zarys pasm górskich czy mapy świata. Nasze fantazyjne obrączki mogą być również grawerowane napisami w języku tolkienowskich elfów lub mogą mieć minimalistyczne motywy, na przykład serca lub sylwetek zwierząt. To jedynie kilka naszych propozycji, ponieważ z nami mogą Państwo zrealizować każdy pomysł.

Ślubne obrączki Fantazja wykonujemy ręcznie i z największą starannością z różnorodnych kruszców – białego, żółtego i różowego złota, carbonu czyli włókna węglowego, palladu, tytanu, kobaltu, tantalu stali damasceńskiej. Łączymy również materiały ze sobą. Obrączki wykańczamy fakturami – polerowaną, satynowaną, młotkowaną czy drapaną, a także możemy umieścić w nich kamienie szlachetne według Państwa życzenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem obrączek z serii Fantazja, zapraszamy do zakupienia ich w naszej pracowni przez internet lub do umówienia się w jednym z naszych przedstawicielstw w całej Polsce!

Nasza strona używa cookies.