Dwukolorowe

Kontrastowe obrączki ślubne dwukolorowe należą do naszej kolekcji „dwa kolory”. Na produkcje wzięliśmy pomysł łączenia ze sobą różnych materiałów warstwami. Dolna warstwa może być np. z niedrogiego tytanu, a na wierzchu złota, dzięki temu obrączki dwukolorowe są tańsze, a wyglądają bardzo efektownie. Możliwości układów i wybór jest bardzo duży — od dwukolorowego złota po modele obrączek łączące różne materiały. Zobaczcie modele dwukolorowych obrączek i stwórzcie własne połączenie z nami!

scroll
  Obrączki ślubne K7

obrączki K7

3360 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu.

  Obrączki ślubne K12

obrączki K12

5240 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

  Obrączki ślubne K13

obrączki K13

6240 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota z brylantem.

  Obrączki ślubne K16

obrączki K16

5150 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota z brylantem.

  Obrączki ślubne K17

obrączki K17

5280 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

  Obrączki ślubne K19

obrączki K19

4270 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

  Obrączki ślubne K24

obrączki K24

5850 zł

Obrączki z różowego złota i carbonu z czarnymi brylantami.

  Obrączki ślubne B29

obrączki B29

3590 zł

Obrączki budżetowe ze złota próby 585

  obrączki z łapką psa lub kota i motywem zwierzęcym

obrączki K26

3300 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

  Obrączki ślubne B30

obrączki B30

3590 zł

Obrączki budżetowe ze złota, tytanu i carbonu.

  Obrączki ślubne K27

obrączki K27

3300 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

  Obrączki ślubne B31

obrączki B31

3590 zł
  Obrączki ślubne K28

obrączki K28

3420 zł

Obrączki z carbonu i tytanu z kamieniem szlachetnym.

  Obrączki ślubne B32

obrączki B32

3590 zł
  Obrączki ślubne K29

obrączki K29

3300 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

  Obrączki ślubne B1

obrączki B1

6140 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota.

  Obrączki ślubne B2

obrączki B2

5170 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota oraz z tytanu z brylantem.

Obrączki ślubne dwukolorowe

Tworzone ręcznie przez mistrza złotnictwa obrączki dwukolorowe natychmiast zwracają na siebie uwagę – obrączki tego typu wykonane zostają z dwóch harmonijnych lub kontrastujących ze sobą materiałów, by wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nasza kolekcja obrączek w dwóch kolorach to bogata gama kruszców i wzorów do wyboru, wśród których z pewnością wybiorą Państwo najlepszą kompozycję dla siebie. Może to być harmonijna kompozycja lub przeciwieństwa, które się przyciągają!

Produkcja obrączek dwukolorowych

Dwukolorowe obrączki ślubne powstają z materiałów łączonych ze sobą warstwami. Warstwa dolna stanowi podkład, na którym umieszczona jest warstwa wierzchnia. Wierzchnia warstwa może być rozmieszczona symetrycznie lub asymetrycznie na dolnej. Dzięki temu biżuteria ta uzyskuje niebanalny wygląd, ale również może być tańsza niż wykonana w całości z jednego materiału.

Kruszce mogą być również na różne sposoby wykańczane, na przykład możemy nadać kontrastowe połączenie faktur np. fakturę satynowaną, polerowaną, drapaną — same faktury również mogą tworzyć kontrast pomiędzy warstwami tego samego koloru. Obrączki serii „dwa kolory” ozdabiamy także cennymi kamieniami szlachetnymi, np. osadzamy diamenty i wykonujemy na nich ręczne i laserowe grawerunki.

Obrączki z dwukolorowego złota

Naszym Parom proponujemy obrączki z mieszanego złota. Złote obrączki ślubne dwukolorowe wykonujemy z połączenia kruszcu o różnym odcieniu np. żółtego i różowego złota, różowego i białego złota, bądź żółtego i białego złota. Obrączki z dwukolorowego złota w tych zestawieniach stanowią zbalansowane połączenie i kontrast, który ma wielu zwolenników wśród par. Biorąc na produkcje obrączki dwukolorowe, złoto może stanowić także kontrast — wykorzystujemy bowiem wszystkie dostępne kolory złota, także rodowane (czarne złoto).

Nietypowe obrączki dwukolorowe z różnych materiałów

Dla bardziej wymagających do realizacji obrączek dwukolorowych stosujemy także różne rodzaje materiałów, między innymi złoto żółte, białe i różowe, kobalt, tytan, tantal, mokume gane, damast, carbon, czyli włókno węglowe. Możemy stworzyć dla Państwa rozmaite duety, między innymi nietypowe obrączki dwukolorowe składające się ze złota i carbonu lub połączenie mokume gane oraz złota.

Wybór obrączek dwukolorowych

Doceniasz delikatny blask białego złota, a Twój partner woli klasykę? Połączymy dla was żółte złoto z białym złotem w obrączkach! Wolicie obrączki symbolizujące przeciwieństwa charakteru? Do wyboru, do koloru — pasuje tu wręcz dosłownie!

W naszej pracowni modele dwukolorowych obrączek możecie wybrać na bazie inspiracji lub stworzyć własny projekt całkowicie od podstaw. Dwukolorowe modele projektujemy i wykonujemy od lat jako najlepszy kreator sztuki jubilerskiej. Proponujemy oryginalne modele obrączek w wykonaniu, jakiego nie spotkacie w popularnych salonach jubilerskich. Dostarczamy połączenia różnych rodzajów złota i inne oryginalne połączenia materiałów. Jesteśmy w 100% pewni, że pomożemy Wam w znalezieniu idealnej obrączki i znaczącą ułatwimy wybór odpowiednich obrączek. Sprawdźcie obrączki powyżej i skorzystajcie z naszej oferty!

Obrączki ślubne dwukolorowe przygotujemy specjalnie dla Państwa w wybranym wzorze i kolorze – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu zamówienia ich przez Internet lub umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem w jednym z miast w Polsce!

Nasza strona używa cookies.