Dwukolorowe

Obrączki z kolekcji "dwa kolory" to pomysł łączenia ze sobą różnych materiałów warstwami. Dolna warstwa może być np. z niedrogiego tytanu, a na wierzchu złota, dzięki temu obrączki są tańsze, a wyglądają równie efektownie co jednowarstwowe. Możliwości układów i kombinacji jest bardzo wiele.

scroll
 

obrączki K7

3060 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu.

 

obrączki K12

4190 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K13

5190 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota z brylantem.

 

obrączki K16

4380 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota z brylantem.

 

obrączki K17

4450 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K19

3290 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K24

4890 zł

Obrączki z różowego złota i carbonu z czarnymi brylantami.

 

obrączki B29

3390 zł

Obrączki budżetowe ze złota próby 585

 

obrączki K26

3060 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

 

obrączki B30

3390 zł

Obrączki budżetowe ze złota, tytanu i carbonu.

 

obrączki K27

3060 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

 
 

obrączki K28

3180 zł

Obrączki z carbonu i tytanu z kamieniem szlachetnym.

 

obrączki K29

3060 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

 

obrączki B1

5580 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota.

 

obrączki B2

4700 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota oraz z tytanu z brylantem.

Obrączki dwukolorowe - przeciwieństwa, które się przyciągają

Tworzone ręcznie przez mistrza złotnictwa dwukolorowe obrączki, które natychmiast zwracają na siebie uwagę – wykonane z dwóch kontrastujących ze sobą materiałów, by wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nasza kolekcja obrączek dwukolorowych to bogata gama kruszców i wzorów do wyboru, wśród których z pewnością wybiorą Państwo najlepszą kompozycję dla siebie!

Dwukolorowe obrączki powstają z materiałów łączonych ze sobą warstwami. Warstwa dolna stanowi podkład, na którym umieszczona jest warstwa wierzchnia. Wierzchnia warstwa może być rozmieszczona symetrycznie lub asymetrycznie na dolnej. Dzięki temu biżuteria ta uzyskuje niebanalny wygląd, ale również może być tańsza niż wykonana w całości z jednego kruszcu.

Do realizacji obrączek dwukolorowych stosujemy różne rodzaje materiałów, między innymi złoto żółte, białe i różowe, kobalt, tytan, tantal, mokume gane, damast, carbon czyli włókno węglowe. Możemy stworzyć dla Państwa rozmaite duety, między innymi obrączki składające się ze złota i carbonu albo z dwóch różnych kolorów złota. Kruszce mogą być również na różne sposoby wykańczane, na przykład możemy nadać im fakturę satynowaną, polerowaną, drapaną, które również mogą tworzyć kontrast pomiędzy warstwami. Obrączki ozdabiamy cennymi kamieniami szlachetnymi i wykonujemy na nich ręczne i laserowe grawerunki.

Obrączki dwukolorowe przygotujemy specjalnie dla Państwa w wybranym wzorze i kolorze – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu zamówienia ich przez Internet lub umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem w jednym z miast w Polsce!

Nasza strona używa cookies.