Dwukolorowe

Obrączki z kolekcji "dwa kolory" to pomysł łączenia ze sobą różnych materiałów warstwami. Dolna warstwa może być np. z niedrogiego tytanu, a na wierzchu złota, dzięki temu obrączki są tańsze, a wyglądają równie efektownie co jednowarstwowe. Możliwości układów i kombinacji jest bardzo wiele.

scroll
 

obrączki K7

3360 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu.

 

obrączki K12

5240 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K13

6240 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota z brylantem.

 

obrączki K16

5150 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota z brylantem.

 

obrączki K17

5280 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K19

4270 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K24

5850 zł

Obrączki z różowego złota i carbonu z czarnymi brylantami.

 

obrączki B29

3590 zł

Obrączki budżetowe ze złota próby 585

 

obrączki K26

3300 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

 

obrączki B30

3590 zł

Obrączki budżetowe ze złota, tytanu i carbonu.

 

obrączki K27

3300 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

 
 

obrączki K28

3420 zł

Obrączki z carbonu i tytanu z kamieniem szlachetnym.

 

obrączki K29

3300 zł

Obrączki z carbonu i tytanu.

 

obrączki B1

6140 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota.

 

obrączki B2

5170 zł

Obrączki dwuwarstwowe z białego i różowego złota oraz z tytanu z brylantem.

Obrączki dwukolorowe - przeciwieństwa, które się przyciągają

Tworzone ręcznie przez mistrza złotnictwa dwukolorowe obrączki, które natychmiast zwracają na siebie uwagę – wykonane z dwóch kontrastujących ze sobą materiałów, by wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nasza kolekcja obrączek dwukolorowych to bogata gama kruszców i wzorów do wyboru, wśród których z pewnością wybiorą Państwo najlepszą kompozycję dla siebie!

Dwukolorowe obrączki powstają z materiałów łączonych ze sobą warstwami. Warstwa dolna stanowi podkład, na którym umieszczona jest warstwa wierzchnia. Wierzchnia warstwa może być rozmieszczona symetrycznie lub asymetrycznie na dolnej. Dzięki temu biżuteria ta uzyskuje niebanalny wygląd, ale również może być tańsza niż wykonana w całości z jednego kruszcu.

Do realizacji obrączek dwukolorowych stosujemy różne rodzaje materiałów, między innymi złoto żółte, białe i różowe, kobalt, tytan, tantal, mokume gane, damast, carbon czyli włókno węglowe. Możemy stworzyć dla Państwa rozmaite duety, między innymi obrączki składające się ze złota i carbonu albo z dwóch różnych kolorów złota. Kruszce mogą być również na różne sposoby wykańczane, na przykład możemy nadać im fakturę satynowaną, polerowaną, drapaną, które również mogą tworzyć kontrast pomiędzy warstwami. Obrączki ozdabiamy cennymi kamieniami szlachetnymi i wykonujemy na nich ręczne i laserowe grawerunki.

Obrączki dwukolorowe przygotujemy specjalnie dla Państwa w wybranym wzorze i kolorze – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu zamówienia ich przez Internet lub umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem w jednym z miast w Polsce!

Nasza strona używa cookies.