Carbonowe

Obrączki wykonane z carbonu, czyli włókna węglowego. Obrączki można łączyć z metalami, można oprawiać kamienie. Grawerowanie w carbonie możliwe jest jedynie laserem.

scroll
 

obrączki C78

2800 zł

Obrączki z białego złota i carbonu z oponą.

 

obrączki K8

1950 zł

Obrączki z kobaltu i z carbonu.

 

obrączki K1

990 zł

Obrączki z carbonu.

 

obrączki K2

6150 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki C133

3410 zł

Obrączki z kobaltu, carbonu i żółtego złota.

 

obrączki H20

3060 zł

Obrączki ze stali damasceńskiej i carbonu.

 

obrączki H21

3380 zł

Obrączki ze stali damasceńskiej, białego złota i carbonu.

 

obrączki K3

990 zł

Obrączki z carbonu.

 

obrączki K4

990 zł

Obrączki z carbonu.

 

obrączki K5

6240 zł

Obrączki z białego złota i carbonu.

 

obrączki K31

1650 zł

Obrączki z carbonu i różowego oraz żółtego złota.

 

obrączki K6

2450 zł

Obrączki z carbonu i kobaltu z brylantami.

 

obrączki K7

3060 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu.

 

obrączki K9

4580 zł

Obrączki z kobaltu i carbonu oraz z białego złota z moissanitami.

 

obrączki K10

5190 zł

Obrączki z żółtego złota i carbonu.

 

obrączki K11

1650 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

 

obrączki K12

4190 zł

Obrączki z carbonu i żółtego złota.

Obrączki carbonowe – autorska
kolekcja biżuterii Carbon
z włókna węglowego

Carbon to materiał powstający z włókien węglowych o średnicy zaledwie 1/10 grubości włosa, układanych w misterną przędzę. Dzięki temu wyróżnia się wyjątkową trwałością, wytrzymałością i odpornością. To właśnie z carbonu powstają materiały używane do produkcji najszybszych samochodów oraz luksusowych jachtów, a także wyjątkowe obrączki w naszej kolekcji Carbon.

Obrączki carbonowe to unikatowa kolekcja biżuterii tworzonej ręcznie z włókna węglowego. Wykorzystanie czarnego jak węgiel carbonu powoduje, że obrączki powstające z jego użyciem od razu przyciągają wzrok. W kolekcji dostępne są zarówno pierścionki tworzone w całości z włókna węglowego, jak i te połączone z różnorodnymi kruszcami i kamieniami. Nasze obrączki z carbonu są jednocześnie trwałe, lekkie i bardzo komfortowe w noszeniu oraz mają właściwości hipoalergiczne. To idealna propozycja dla każdej pary, która lubi nowoczesną i niebanalną biżuterię, a także poszukuje alternatywy dla tradycyjnych obrączek ślubnych.

Obrączki carbonowe łączymy z żółtym, białym i różowym złotem, stalą damasceńską, kobaltem, tytanem. Kruszce te efektownie kontrastują z ciemną barwą włókna węglowego. Osadzamy w nich również kamienie szlachetne, między innymi brylanty, szafiry, rubiny i szmaragdy. Oferowane przez nas obrączki z carbonu mogą być poddawane grawerowaniu. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne urządzenia laserowe, które pozwalają na wykonanie bardzo precyzyjnych napisów i grafik w carbonie. Dzięki temu tworzona przez nas biżuteria uzyskuje indywidualny wymiar i może stać się oryginalnym przypieczętowaniem uczucia.

Chcą Państwo zakupić obrączki carbonowe z naszej oferty lub zlecić wykonanie unikatowego wzoru? Zapraszamy do skontaktowania się z nami lub umówienia się z naszym przedstawicielem!

Nasza strona używa cookies.