aż do śmierci

scroll

…aż do śmierci.

Co najmniej rok wcześniej zaczynają się przygotowania do ślubu.
Termin, sala, suknia, kwiaty, zespół muzyczny, zaproszenia, samochód, fryzjer, fotograf, obrączki, etc. etc. I w końcu nadchodzi ten najważniejszy dzień w życiu – Narzeczeni stają naprzeciwko siebie i składają przysięgę małżeńską kończącą się słowami …”aż do śmierci”.
Czy zastanawiacie się czasem Państwo co z Wami oprócz Waszej miłości i wierności zostanie …

aż do śmierci?

Suknia? Kwiaty? Smak potraw? Fryzura? Do śmierci zostaną z Wami tylko obrączki (i zdjęcia).
I choćby dlatego warto poświecić im więcej czasu przy wyborze. Może nie do końca kierować się impulsem, a podjąć świadomą decyzję. Powinny być piękne, ale też wygodne w noszeniu, trwałe, ale z możliwością korekty rozmiaru, modne, ale niepowtarzalne, tanie, ale nie tandetne, a może powinny zawierać jeszcze jakąś tajemnicę? Wielu producentów oferuje obrączki, są niezliczone ilości wzorów. Jak odnaleźć się w tej masie i znaleźć coś specjalnego dla siebie.
Po prostu zaprojektować własne obrączki. Na stronie www.inneobraczki.pl znajdziecie Państwo wiele pomysłów na ich zindywidualizowanie, a także możliwość wyboru – metali i ich kolorów, szerokości, profilu, faktur. Inne obrączki wykonywane są w niewielkiej krakowskiej pracowni wg. dokonanych z Klientami ustaleń wg najnowszych technologii (obrączki bezszwowe), zgodnie ze sztuką złotniczą.

Serdecznie zapraszam

Andrzej Bielak